Pomocnik/ Skoczek przy róźnorodnych zajęciach

Veröffentlicht: Dienstag, 06.08.2024

Cel stanowiska

Lubisz różnorodność w pracy? Pracujesz chętnie w zespole albo od czasu do czasu sam?Czy chcesz znieniać wykonywane czynności?Czy to w obszarze produkji, rzemiosła czy logistyki? Nasze klienci znajdują się w Zeven, Bremervörde, Rotenburg i okolicach.

Poszukujemy zawsze pracowników na cały etat, na pół etatu albo na Minijob. Do pomocy tam gdzie pomocy trzeba. Zostań członkiem naszego zespołu! Obojętnie czy masz dużo albo mało Doświadczenia. Bardzo byś my się cieszyli Ciebie zapoznać i w naszym zespole Rensel pszywitać.

Twoje zadania:

  • Walczyć tam, gdzie staje się to trudne
  • Gasić tam, gdzie jest ogień
  • Naprawić, gdzie wszystko się chwieje
  • Pakować, gzie jeszcze miejsce jest.

Wymagania

  • Ochota do pracy i nauki jest dla Ciebie oczywiste
  • Zrozumienie tchniczne i rzemieślnicze
  • Dokładność w pracy
  • Język niemiecki
  • Prawo jazdy klassa B, nie koniecznie
  • Niezawodny i punktualny

MY Rensel

Te słowo „ MY” to jest nasz klucz do sukcesu.

My jesteśmy twoim partnerem na poziomie oczu.

Światczenia pracodawcy

Więcej wynagrodzenia za więcej pracy

  • u nas dostaniesz za nadgodziny 35% a nie 25%

Wybierz sobie sam z kim chcesz pracować

  • my płacimy premie za każdego pracownika który stąpi do naszego zespołu przez Ciebie do 1000€
  • za kandydata bez wykształcenia i na cały etat, dostaniesz 250€
  • za kandydata z wykształciniem na cały etat, dostaniesz 500€
  •  za kandydata w rolnictwie na cały etat dostaniesz nawet 1000€

Większe bespieczeństwo dzięki zaangażowaniu

  • nasze umowy są nieograniczone

Praca zespołowa poprzez decyzje zespołowe

  • ty decydujesz razem z nami o twoim koncie nadgodzinowym

Większa elastyczność dzięki zaufaniu

  • skrócimy twój okres próbny na 3 miesiące zamiast 6 miesięcy.

Z nami zajdziesz dalej

  • oferujemy perspektywy poprzez dalsze szkolenia

Więcej wolnego czasu dla większego poczucia obowiązku i zaangażowania

  • jeśli utrzymasz formę zdrowotną przez 3 miesiące, otrzymasz 1 dodatkowy dzień urlopu

Twoje zdrowie jest dla nas ważne

  • Mamy trenera zdrowia. Który będzie Cię wspierał w utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia.

U nas możesz zachować środki ostrożności

  • po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywać miesięczną dotacje w wysokości 13,50€ na swoje umowy oszczędnościowe.

Kontakt

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? W takim razie prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem naszego formularza zgłoszeniowego lub krótkiej aplikacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z Izabela Brauer!

Telefon: 0173 - 5492915

Ze względu na czytelność wybierana jest tylko forma męska. Oczywiście oznaczenia osobiste są niezależne od płci.

Arbeitsort: 27568 Bremerhaven
Branche: Allgemein

Kurzbewerbung

Bei uns kannst Du Dich schnell und unkompliziert bewerben! Falls uns noch etwas Wichtiges fehlen sollte, dann melden wir uns bei Dir.